Haberler / Blog

DSC ALARM

 Yüksek kalite, uygun fiyat ve üst düzey hizmet anlayışını tüm çalışma sisteminde uygulamayı ilke edinen firmamız, ülke çapında geniş bir dağıtım ağına sahip olmakla beraber, proje uygulamalarında ise sektörün en önemli çözüm ortaklarındandır.Prosis Güvenlik mo ..

Devamı
EV ALARM KAMERA SİSTEMLERİ

Her ev bir yaşamı belirtir. Can ve mal güvenliği için alarm sistemlerinin kurulması firmamız tarafından yapılmaktadır. Ev alarm kamera sistemleri için gerekli bilgilere online olarak ulaşabilirsiniz. Bu siteden tüm alarm cihazları ve kurulmaları hakkında tü ..

Devamı
Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş Kontrol SistemleriProsis Alarm, Kartlı Geçiş ve Kontrol Sistemleri, Biyometrik Geçiş ve Kontrol Sistemleri, Personel Devam Takip ve Kontrol Sistemleri, X-Ray Kontrol Sistemleri, Kapı ve El Tipi Üst Arama Dedektörü, Turnike Sistemleri.gibi Ürünler İle Yanınızdad ..

Devamı
GÜVENLİK KAMERASI ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ

GÜVENLİK KAMERASI ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ Her ortam sadece güvenli olduğunda huzur verir. Yaşanılan her mekanın eskisinden daha güvenli olabilmesi için bazı önemli detayları atlamamak ve gerekenleri yapmak gerekmektedir. Günümüzde birçok ev ve iş yerinin ..

Devamı
Hayvanlar Alarm Sistemleri Tarafından Algılanır Mı

Hayvanlar Alarm Sistemleri Tarafından Algılanır Mı? Hayvanlar, alarm sistemleri tarafından algılanmaktadır. Alarm sistemlerinin güvenliğinizi sağlayabilmesi ve tehlikeleri anında bildirmesi için alarm sistemi kullanacağınız alanlarda kedi, köpek, kuş vb. evcil ..

Devamı
HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ DSC Alarm fiyatları Dijital Güvenlik Kontrolleri (DSC), Hardware ve kablosuz ev alarm panel ve tuş takımı üretiminde uzmanlaşmış hem ev sahibi ve profesyonel şirket ve ev güvenlikte önde gelen markalardan biridir, aynı zamanda tasarımları ..

Devamı
İŞ YERİ KAMERA SİSTEMLERİ İLE İŞLETMENİZİ GÜVENDE TUTUN

İŞ YERİ KAMERA SİSTEMLERİ İLE İŞLETMENİZİ GÜVENDE TUTUN   İş yerleri güvenlik konusunda son derece hassas olunması gereken alanlardır. Hem çalışanların hem de maddi değerlerin korunması açısından bir takım önlemler almak daha da sağlıklı bir ortam olma ..

Devamı
İŞLETMELER İÇİN GÜVENLİK ALARM SİSTEMLERİ

İŞLETMELER İÇİN GÜVENLİK ALARM SİSTEMLERİ İşletmeler için alarm sistemleri büyük önem taşımaktadır. Büyük ve küçük ölçekli işletmeleri oluşabilecek her türlü sorunlardan alarm sayesinde koruma altına alabilirsiniz. Hırsızlık, yangın, gaz kaçağı, sağlık sorunları ..

Devamı