Müşteri Yorumları

Eren Kanık
Eren Kanık

Güvenilir işi zamanında yapan malzemelerini kaliteli kullanan bir firma temiz bir iş anlayışına sahip Kamera sistemleri için tercih edebileceğiniz en iyi firma elinize sağlık çok teşekkür ederiz


Tahsin Bayrakta
Tahsin Bayrakta

Ofisimiz için hizmet aldığımız ve hizmetten sonrada son derece memnun kaldığımız için Teşekkür ediyor ve Başarılarınızın devamını diliyorum


Tuğrahan Sitesi - Orhan PULVER
Tuğrahan Sitesi - Orhan PULVER

Servis konusunda ilk defa bu kadar hızlı çalışan bir firmaya şahid oldum güvenlik ilkesini cok iyi benimsemiş ve yaptığı işi severek yapan çalışanlardan kurulu bir şirket.


Naifoğlu Holding - Sinan Kan
Naifoğlu Holding - Sinan Kan

Prosis Güvenlik Sistemleri Holding bünyemizdeki Akaryakıt istasyonlarımızın güvenlik kamera sistemlerini yapmış olup üst teknoloji donanımlı güvenli işletmelerimizin oluşmasına katkı sağlamıştır. Kurumsal yapılarıyla profosyönel kadrosuyla, Üstün hizmet kalitesinden dolayı Kendilerine teşekkür eder sektörde başarılarının devamını dilerim.


Pelin Tepe
Pelin Tepe

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine prosis ile iletişime geçtim.Telefon ile aradığımda paketlerden bahsettiler.2 megapixel ve 5 megapixel bebek kamera sistemi paketi arasında kalmııştım.Ev için 2 megapixel yeterli dediler.Satmak için yapmadılar güvenimi kazandılar.Ama 5 megapixel yaptırdım görüntü gayet güzel.Herşey için teşekkürler.


Murat Güven
Murat Güven

Bebek kamera sistemleri araştırmalarım sonucunda internette araştırma yaparken prosis güvenlik firmasına rasladım.Hemen iletişime gecip gerekli açıklamayı yaptılar.Kablolu sistem önerdikleri için evimde kablo kirliliği olacağından korktum aslında.Kablo kanalları ile çok temiz bir işçilik yaptılar.Fiyat olarak da araştırmalarıma göre iyi bir fiyattı.Düşünmeden montaj yaptırabilirsiniz.Teşekkür ediyorum.


İlker yardımcı
İlker yardımcı

Müşterisi olduğum prosis güvenlik firmasından çok memnun kaldım ve saat kaç olursa olsun gelip sistemimizi kurdular ve gerçekten tavsiye ederim ve çalışanların güler yüzlüğü ve uzman olmaları bana güven verdi ve herdaim iletişime geçilmesi bana daha çok güven verdi prosis güvenlik çalışanlarına çok teşekkür ederim başarılarınızın devamını diliyorum.


serhat Yıldırım
serhat Yıldırım

EsenYurtda Kuyumcu dükkanımıza alarm taktırdık ve kasanın kenarına bir adet buton taktırmıştık içeriye tinerciler girdi, biz muhabbet etmeye başladık ve konuştukça tinerciler tehditvari konuşmalara yöneldiler ben o arada ayağımla PROSİS güvenliğin koyduğu buton bastım ve 2 dakika içerisinde yunus ekipleri kapıya geldi ve tinerciler alıp götürdü ben konuşmalarından rahatsız olduğum için tinercileri aldırdım fakat şikayetçi olmadım ama Prosis Güvenlik’in hızlı ve sistematik çalışmasından çok memnun kaldım. Kendilerine teşekkür ederim.


ORHAN ANGUNER
ORHAN ANGUNER

Bilişim sektöründe olduğumuz için bina güvenliğimiz oldukça önemli. Biz işyerimizde yokken, içimiz oldukça rahat. Firmamızı 24 Saat uzaktan kontrol edebiliyoruz. Tesekkürler Prosis .


Yusuf BAYINDIR
Yusuf BAYINDIR

Prosis güvenlik sistemlerini çok kurumsal bir firma olduğunu düşünerek alarm sistemi taktırdım evime ve kendilerine diğer camlarıma ilave ürün taktırmak için aradığımda ertesi gün anında gelerek işlerimi gerçekleştirdiler bu kadar kurumsal bir yapının içinde bu kadar samimi insanların olması neredeyse ağabey kardeş ilişkisi şeklinde yaklaştılar. Ne istediysek hiç birşeye yapamayız, edemeyiz demediler, çok pozitif ve samimi arkadaşlar. Yakın ilgi ve alakaları için kendilerine çok teşekkür ediyorum.


Hakan Aksoy
Hakan Aksoy

Prosis güvenlik sistemlerine 1 yıl önce alarm sistemi taktırdım, 700 TL para ödedim ve Prosis Güvenlik bana 5 alarm taktıran müşteri önerdiğinde alarm sistemini ücretsiz olarak bana vereceklerini söylemişlerdi 1 yıl içinde 5 yakınıma Prosis Güvenlik taktırdım ve kredi kartı ile 700 TL’yi ödediğim halde Prosis Güvenlik bana 700 TL’yi zarfın içinde gönderdi, çok mutlu oldum. Çok teşekkür ediyorum.


İlyas Akçay
İlyas Akçay

Evime alarm sistem taktırdım hırsız dışarıdaki alarmın kablosunu kesti ve alarm çalmaya başladı o arada Prosis güvenliği aradım motorla bi arkadaş gelerek, sistemimizin kesilen kablolarını tamir etti ve aradıktan 15 dakika sonra evimize gelmesi bizi çok şaşırttı ve çok sevindik. Kendilerine çok teşekkür ederiz.


Tuncay Kızıldağ
Tuncay Kızıldağ

Geçen yıl işyerimiz soyuldu ve içerideki tüm makinelerimiz çalındı ve Prosis Güvenliği aradık arkadaşlar bizim halimizi gördü, İçeriye tekrar malzeme koymamız gerekiyordu ve Alarm olması gerekiyordu, Prosis Güvenlikten 3 aylık süre istedik, soyulduğumuzu ve biz toparlanana kadar bizi idare etmelerini rica ettik Prosis Güvenlik, senet, kredi kartı veya bir sözleşmeye imza attırmadan bize ürünleri gelip taktılar ve hiç bir ücret talep etmeden gittiler ve 3 Ay sonra aradıklarında gelip ödemelerini aldılar. Böyle bir durumda Prosis Güvenlik bize yardımcı olduğu için kendilerine minnetarız.


Kenan Alkaya
Kenan Alkaya

Prosis güvenliğe marketime alarm sistemi taktırdım. hırsızlar işyerime girmeye çalışırken alarm çaldı prosis Güvenlik’in bağladığı Güvenlik Merkezi beni aradı ve alarmınız çalıyor dedi, Polise haber verelim mi dedi. Bende polis gönderin dedim. Sğaolsun arkadaşlar hiç uyumadan bizi takip ediyorlarmış, işyerine gittiğimde polisler ordaydı, kepenkler kırılmıştı fakat içeriden hiçbirşey alınmamıştı.Ertesi gün PROSİS Güvenliği bakım için çağırdığımda hemen geldiler, servisleri çok hızlı. Çok memnun kaldım, kendilerine çok teşekkür ederim.


İsmail KARA
İsmail KARA

İşyerimize kamera sistemleri kurdular gerek işçilik tecrübeleri gerek çözüm odaklı yaklaşımlarıyla çok memnun kaldık gönül rahatlığıyla çevreme tavsiye edebileceğim bir firma prosis güvenlik.


Mustafa yılmaz
Mustafa yılmaz

Müşterisi olduğum prosis güvenlik firmasından çok memnun kaldım. Gerek kamera ve gerek alarm hizmeti benim için harkülade bir seviyede. Artık gönül rahatlığıyla işyerini kapatıp evime gidiyor ve her istediğimde cep telefonumdan anlık olarak izleyebiliyorum. Prosis güvenliğe çok teşekkürler...


Sizde Yazın
WhatsApp Destek