Site Yazlık Güvenlik Kamera Sistemleri

Site Yazlık Güvenlik Kamera Sistemleri

Site güvenlik sistemi site çevresindeki sokakta ve site içerisinde bütünüyle görüntü almayı sağlar. Bu görüntüyü alınca pek çok artı sağlarsınız.

 

Site Güvenlik Sistemi Nedir?

Site güvenlik sistemleri bir sitenin iç ve dış kısımlarında kurulabilir. Apartmanlarda, dairelerde oluşan kötü durumları engellemek, bu sayede mümkün olabilir. Kötü olayların kontrol edilmesi bazen mümkün olurken bazen hiç kontrol edilemeyebilir. Dolayısıyla kamera takıldığında kimin nerede nasıl davrandığını, suçun nasıl oluştuğunu da görmek mümkündür.

Site içerisinde oyun parkı market gibi alanlar varsa bu yerlerdeki suçları takip edebilirsiniz.

Hırsızlık, site içi anlaşmazlık nedenli kavgalar, çocuk kaçırma gibi olayların görüntülerini alma şansınız olur.

Site girişlerini kartlı geçiş sistemi ile kontrol altına alabilirsiniz.

Sitedeki daireleri alarm sistemi kurdurarak daha güvenli hale getirebilirsiniz.

Site etrafını çevreleyen kameralı sistem, bazı hallerde çevredeki başka olaylar için de beklentileri karşılar. Görüntü kayıtlarını gerekli yerlere vererek site yönetimi katkıda bulunmuş olur.

 

Kamera Kayıt Hafızası Kaç GB Olmalı?

 

Site güvenlik sistemi kurduracağınızda paket içeriği hakkında detaylı bilgi almalısınız. Bir paket sisteminin neler barındırdığı ortalama temel malzeme bakımından aynıdır. Fakat bazı yerlerde kamera sayısı, kablo uzunluğu, paket miktarı, GB kayıt sisteminin gerektirdikleri gibi ayrıntılar önemlidir. Sitelerde büyük bir alan kaydı tutulduğundan 1000 GB veya 500 GB seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Küçük alanlarda 320 GB da kullanılabilir.

 

WhatsApp Destek