Eczane Alarm Sistemleri

Eczane Alarm Sistemleri

Eczane Alarm Sistemleri kampanyası,Prosis Güvenlik Sağlık Kuruluşlarının herzaman yanında. En uygun fiyat garantisi ile Başta Eczaneler olmak üzere bir defa ödeme ile satın alabileceğiniz akıllı güvenlik sistemlerine hiç bir aylık veya yıllık ödeme olmadan satın alablirsiniz.

Genelde büyük illerde hırsızlık ve gasp olaylarının artması sonucunda sağlık sektöründe en fazla mağdur durumda kalan Eczaneler ve Sağlık Ocağı, Hastaneler gibi bir çok tıp alanında hizmet veren işletmeler veya vakıflar bu tehdit e karşı elektronik güvenlik çözümü olan Alarm ve Kamera Güvenlik Sistemlerine daha fazla önem göstermek zorunda kalmışlardır.

Eczane Güvenlik Sistemleri

ECZANELER HIRSIZLARIN YENİ GÖZDESİ

Hırsızların veya gaspçıların eczaneleri tercih etmelerindeki birçok sebep vardır bunları bazıları; eczanelerde nakit para akışının olması, eczane içindeki ürün veya ilaçların pahada ağır, yükte hafif olması, Güvenlik sistemlerinin minimum düzeyde olması ve çoğu eczanenin konumun sağlık ocaklarına yakın olması sonucu sokak içinde özellikle nöbetçi eczane olduğu günlerde her türlü hırsızların ve gasp olaylarına açık hedefi haline gelebilmektedirler.

Son günlerde aşırı artış gözlenen eczanelerdeki hırsızlık olaylarında güvenlik sistemlerinin önemi iki kat artmakta, işyeri ve can güvenliğinin sağlanması için alarm, kamera sistemleri büyük oranda daha olay gerçekleşmeden caydırıcılık özelliği ile mekanı koruma altına alıp güvenli hale getirmektedirler.

Eczane Alarm Sistemleri

ECZANE ALARM SİSTEMLERİ

Prosis Güvenlik alarm & güvenlik sistemleri işyerleri için dizayn ettiği profesyonel güvenlik alarm sistemi Teknim /Crow/Neutron/ modelleri ile eczaneler için en uygun cihazlardır.

ALARM ÖZELLİKLERİ

  • ÇİFT SİREN SİSTEMİ : 120×2 Prosisbel yüksek ses gücünde iç ve dış sireni
  • AKÜ SİSTEMİ : elektrik kesintilerinde 2 gün aralıksız aktif olma özelliği
  • ALARM KULLANIMI : uzaktan kumanda ile veya alarm paneli üzerindeki şifre paneli ile kolay kullanım özelliği. aynı zamanda telefondan uzaktan alarmı kurup, iptal etme ve uzaktan alarmı çalıyorken susturma.
  • DEDEKTÖRLER                 : Bütün PROSİS dedektörlere tam uyumlu duman, gaz, su baskını dedektörü, hareket dedektörü bağlanabilen 6 adet paylaştırılabilen kablolu zone girişi. 32 adet RF kablosuz dedektör tanımlama özelliği.
  • TELEFON ARAMA : Alarm anında belirlenen altı kişiyi alarm paneli arar ve sesli mesaj ile alarmın aktif konumda olduğunu haberdar eder. Bu özellik için herhangi bir aylık yıllık bir ücret ödemenize gerek yoktur.
  • HABER ALMA MERKEZİ : Alarm paneli dilerseniz 7/24 takip merkezine bağlanabilir ve her an takip merkezi tarafından kontrol edilir. Herhangi bir olumsuzluk durumunda siz ve sizin belirlediğiniz kişiler dahil olmak üzere güvenlik kuvvetlerine olay ile ilgili gerekli bildirimleri ve konumları paylaşarak anlık müdahale olanak sağlar. Bu hizmet bedeli yıllık ücrete tabi olur.

Eczane Kamera Sistemleri

PROSİS alarm yetkili ana bayi olarak tecrübeli personelimiz ile eczane çalışma saatlerini dikkat ederek müşterinize ve çalışanlarınıza hiç rahatsızlık vermeden 2-3 saat içinde alarm güvenlik sistemlerini İstanbul geneline satış ve montaj hattını tamamen kendi bünyemizde yapmakta. Bütün ürünlerimize 2 yıl yerinde servis garantisi vermekteyiz.

Eczanelerinize tesis edilecek olan Merkezi Alarm Sistemi, mevcut telefon hattına paralel olarak bağlana bılır veya modeme bağlanıla bılır veya Data Sim Kartıda takıla bılır bir alarm durumunda bu alarm telefon hattı vasıtasıyla Alarm Haberalma  merkezine  ulaşacak,filtre edildikten sonra Emniyet Müdürlüğü İşyeri Sahibine  iletilecektir. Haber Alma Merkezi Telsiz Kumanda masası bu alarmı aynı anda 5 birime (1- Bu iş ile görevli sivil ekipler, 2-Yunuslar, 3-Asayiş ve Terör Ekipleri, 4- 155 Ekipleri, 5-Mahalli Karakol) ileterek alarm çalmasından itibaren yaklaşık 2-3 dakika içerisinde olaya polis müdahalesinin yapılmasını sağlayacaktır.

Ayrıca eczane bankosuna monte edilecek bir buton vasıtasıyla gündüz çalışma saatleri içerisinde de olası güvenlik ihlallerinin anında emniyet güçlerine ulaşması ve polisin müdahalesinin yapılması sağlanacaktır.

 Ayrıca eczane bankosuna monte edilecek buton vasıtasıyla gündüz çalışma saatleri içerisinde de olası güvenlik ihlallerinin anında emniyet güçlerine ulaşması ve polisin müdahalesinin yapılması sağlanacaktır.Genelde büyük illerde hırsızlık ve gasp olaylarının artması sonucunda sağlık sektöründe en fazla mağdur durumda kalan Eczaneler ve Sağlık Ocağı, Hastaneler gibi bir çok tıp alanında hizmet veren işletmeler veya vakıflar bu tehdit e karşı elektronik güvenlik çözümü olan alarm sistemleri ile kendinizi ve çalışanınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Eczane alarm sistemleri ile hep güvendesiniz.Nöbetçi durumlarında panik butonu sayesinde adresinize polis çağırabilirsiniz.Abonelik alarm sistemi alan müşterilerimize 1 adet panik butonu hediye.

WhatsApp Destek